V hlavním městě Slovácka, Uherském Hradišti, se nachází náš příjemný podnik s názvem RR Restaurant. Ten navazuje na více než 15 letou tradici, kterou zde vytvořila rodina Rotterů a jejich společné úsilí. Dobré jméno jsme získali především kvalitní kuchyní, klidným prostředím a ochotným personálem.  Pokrmy připravujeme z čerstvých nemražených surovin, což je pro nás jednou z hlavních priorit.  Jídelní lístek je kombinací tradičních českých receptů a moderních úprav. Jednou z nich je metoda sous-vide, neboli vaření na páře, která dodává kuřecím a vepřovým steakům vyjímečnou šťavnatost. Samozřejmě můžete ochutnat i grilované ryby, tradiční recepty z české kuchyně nebo si vybrat z pestré nabídky salátů a těstovin.

Kapacita restaurace je samozřejmě omezená a ne vždy se všichni zájemci dostanou k volnému stolu. I proto jsme se rozhodli jídla rozvážet až na váš stůl. Vybírat můžete ze všech pokrmů z jídelního lístku a nechat si našim kurýrem jídlo dopravit. Více informací a obejdnávat můžete v sekci Rozvoz jídel.

U nás můžete také uspořádat své narozeniny, firemní večírky, křtiny, svatby, káry nebo jen posedět se svou rodinou, přáteli či kolegy. Lahodné pokrmy a nápoje vám připravíme na domluvu u nás v restauraci nebo si je můžete objednat i jako raut mimo naše prostory. Co všechno jsme schopni pro vás připravit se dočtete v sekci Catering.

S RR Restaurant můžete i obdarovat své blízké pomocí dárkového poukazu. Ten vám připravíme na míru dle vašeho přání. Objednávat můžete emailem nebo telefonicky.

Kdyby jste měli jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám i vašim požadavkům vyjdeme vstříc.

Dobrou chuť a příjemné posezení přeje RR kolektiv.